...כי לא כל חופשה חלומית היא ירח דבש
עמוד ראשי   |   הוסף למועדפים   |   צור קשר
עמוד ראשי | שעון עולמי | יוקרתי | גוף ונפש | אקסטרים | שייט תענוגות | המומלצים | איים | הפופולאריים
ירח דבש   -   חופשות מומלצות


מזה תקופה של כמה שנים טובות איטליה היא כיעד מספר אחד לחופשת ירח-דבש וזו לא הפתעה גדולה. אוכל נהדר, חופים נהדרים, היסטוריה, תרבות והרבה קניות הופכים את איטליה ליעד המועדף על הזוגות הצעירים ברחבי העולם.

למידע נוסף לחצו כאןארכיפלג האיים המלדיביים ממוקמים כ-500 ק"מ מדרום מערב הודו והם מחשבים לגן העדן של אוהבי הים והצלילה. האיים כוללים רצועות חוף לבנות, מים תכולים, לגונות ונוף טרופי עשיר.

למידע נוסף לחצו כאןמזה תקופה של כמה שנים טובות איטליה היא כיעד מספר אחד לחופשת ירח-דבש וזו לא הפתעה גדולה. אוכל נהדר, חופים נהדרים, היסטוריה, תרבות והרבה קניות הופכים את איטליה ליעד המועדף על הזוגות הצעירים ברחבי העולם.

למידע נוסף לחצו כאןיוון מורכבת מכ-1400 איים המכונים איי יוון והם מחולקים למספר קבוצות איים : הספוראדיים, הקיקלאדים, היוונים, האגאים, איי הצפון וכרתים. כל הקבוצות הללו יחד טומנות בחובם את כל המרכיבים לירח-דבש מנצח : ים, חופים, היסטוריה, אוכל, טבע, חיי לילה והעובדה שיוון קרובה לבית רק הופך אותה לאופציה מושכת אף יותר.

למידע נוסף לחצו כאןמקסיקו רומנטית, מיוחדת ובמחיר שווה לכל נפש מהווה אופציה נהדרת לירח-דבש.
מקסיקו גדולה ומציעה הרבה סוגים של חופשות, אם ברצונכם לצאת לירח-דבש עליכם לתכנן את טיולכם בקפידה תוך סינון היעדים הלא מתאימים לחופשת ירח-דבש.

למידע נוסף לחצו כאןממלכת תאילנד, כן כן... (לעתים שוכחים שמדובר במונרכיה) היא אחד היעדים הנחשקים ביותר באסיה. תאילנד מתאימה לזוגות ולנשואים טריים המחפשים יעד אקזוטי. תאילנד טומנת בחובה קשת רחבה של חופשות ופעילויות שתתאים לכל אחד מכם, החל מאיים טרופיים, ג'ונגלים, מנזרים עתיקים וגם מטרופולינים שוקקי חיים.

למידע נוסף לחצו כאןקובה היא הגדולה באיי הקאריביים, היא נמצאת כ-150 ק"מ מהקצה הדרומי של פלורידה בין הים הקאריבי לאטלנטי והיא אחד היעדים המעניינים ביותר לנופש ירח-דבש היות והיא משלבת את כל המאפיינים שהיינו רוצים למצוא באי טרופי בשילוב עולם ומלואו – מדינה, היסטוריה, תרבות והרבה תשוקת חיים.

למידע נוסף לחצו כאןלאס וגאס היא עיר השעשועים האולטימטיבית למבוגרים. היא כולה רוח וצלצולים, הימורים, ראווה והרבה פוזה. בשביל לעשות חיים בעיר אסור ואף לא לרגע להתחיל לבקר אותה או לשפוט אותה כי העיר נבנתה סביב המושג "ראוותנות".

למידע נוסף לחצו כאן

 איי סיישל 

 איי פיג'י 

 איי קוק 

 אוסטרליה 

 אנגליה 

 איטליה 

 ארגנטינה 

 ארה"ב 

 באלי 

 בורה בורה 

 ברזיל 

 ג'מייקה 


 האיים המלדיביים 

 זנזיבר 

 טורקיה 

 טנזניה 

 ישראל 

 יוון 

 מקסיקו 

 ניו זילנד 

 סרילנקה 

 צרפת 

 קובה 

 קפריסין 

 קריביים 

 תאילנד 


Rdb.co.il - ירח דבש מטורף       איך לבחור יעד לירח דבש       תוכנית שותפים של מלונות

דרימי © 2009 Dreamy.co.il    צור קשר    myflights.co.il