...כי לא כל חופשה חלומית היא ירח דבש
עמוד ראשי   |   הוסף למועדפים   |   צור קשר
עמוד ראשי | שעון עולמי | יוקרתי | גוף ונפש | אקסטרים | שייט תענוגות | המומלצים | איים | הפופולאריים
ירח דבש   -   חבילות ירח דבש


חופשת ירח דבש אינה השקעה פיננסית או הוצאה כלכלית כלל, אלא חופשה שממנה צריך להישאר הרבה מתוק בזיכרון שלכם כזוג בתחילת הדרך, החופשה צריכה להיות מושלמת, מהנה ומלאת פינוק. כזאת שתזכרו כל חייכם ותמיד תוכלו להעלות חיוך גדול ולהתרפק על זכרונות מתוקים מהחופשה. מקור הביטוי "ירח דבש", המתורגם מאנגלית (Honeymoon) מכיל שתי מילים - הדבש אשר מציין את המתיקות המשולה לו ומאפיינת את תחילת הנישואים, והמילה ירח אשר משמעותה בעברית היא חודש - אם תרצו בתרגום פחות מילולי הכוונה היא "חודש מתוק". מנהג זה מקובל בהרבה תרבויות בעולם, אולם בעולם של היום החודש התקצר לימים או שבועות, אך כמובן שהעיקר שכך מתחילים את הימים הראשונים בנישואין. זכרו - ירח דבש זה דבר של פעם בחיים. איך תבחרו יעד לירח הדבש שלכם? איך תחליטו לאן לטוס? מהם הפרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון ובכל זאת לשלב בחופשה כיף, פינוק לצד תקציב לפי יכולתכם.

ראשית יש לחשוב על מספר יעדים אטרקטיביים אשר בהם אתם מעוניינים לבקר או לנפוש. שנית הקציבו סכום כסף אשר אותו אתם מעוניינים להשקיע בטיול, ובדקו מחירים של חבילות נופש, דילים ו/או טיסות. יש לקחת בחשבון כי תאריכי החופשות, לעיתים קרובות, קובעים את המחיר של החופשה. אותה חופשה בתאריכים שונים יכולה לשנות מחירים מקצה לקצה. ואם המצב הכלכלי אינו מאפשר לכם לצאת לחופשה יקרה, אך בכל זאת תרצו לצאת לירח דבש, לא חייבים לצאת מיד אחרי החתונה לירח הדבש וניתן לדחות את החופשה לשבועיים או חודש לאחר מכן. ה"עונות החמות" של החופשות לרב יקרות ביותר, ובד"כ זה קורה בעונת הקיץ או בחגים או סמוך לשנה אזרחית חדשה, לכן, מי שרוצה לחסוך מומלץ לא לצאת בתאריכים אלה.

ערכו סקר שוק והשוו מחירים. באתרנו אנו מצעים שירות חינם למתחתנים הטריים בו תוכלו למלא פרטים ולקבל הצעות אטרקטיביות מסוכני נסיעות אשר יתכננו לכם חופה מהסרטים המתאימה לתקציב שלכם. לעיתים כדאי להפריד בין הטיסה ללינה ולהזמין כל אחד בנפרד, מומלץ להזמין את הלינה מהארץ מראש, למרות שתוכלו להזמין גם מהמקום אליו תגיעו (לא מומלץ). ניתן למצוא דילים זולים באינטרנט.

באשר לטיסות, תוכלו לחסוך בכמה אופנים: טיסות לילה יקרות יותר מטיסות יום. טיסות ישירות (ליעדים מרוחקים) יקרות יותר מאשר טיסות המשך (עם חניות ביניים). אם אתם לא מוגבלים ואתם גמישים בתאריכים, תוכלו למצוא את החופשות הזולות ביותר ב"רגע האחרון", באתרים כגון "הדקה התשעים", שם יציעו לכם דילים נהדרים וזולים בהוזלות משמעותיות.

יעדים פופולאריים לחופשות ירחי דבש הם בד"כ יעדים אקזוטיים המכילים חופים עם מים צלולים, שמש, והרבה ירוק. כל זוג בוחר לפי יכולתו את היעד - מי שבכיסו מצויה הפרוטה יכול לבחור יעדים כמו בורה בורה או איי סיישל, ואחרים יאלצו להסתפק בתאילנד או בקובה, זוגות אחרים ישמחו דווקא ליהנות מחופשה מלכותית באירופה, ואחרים אפילו יעדיפו אי שקט ביוון. כל זוג והעדפותיו, והעיקר היא החופשה הראשונה בחייכם כזוג. השוואת מחירים


לחצו כאן לכניסה לאתר


לחצו כאן לכניסה לאתר


לחצו כאן לכניסה לאתר


לחצו כאן לכניסה לאתר


לחצו כאן לכניסה לאתרבדיקת מחירים בכל האתרים בלחיצה אחת

 איי סיישל 

 איי פיג'י 

 איי קוק 

 אוסטרליה 

 אנגליה 

 איטליה 

 ארגנטינה 

 ארה"ב 

 באלי 

 בורה בורה 

 ברזיל 

 ג'מייקה 


 האיים המלדיביים 

 זנזיבר 

 טורקיה 

 טנזניה 

 ישראל 

 יוון 

 מקסיקו 

 ניו זילנד 

 סרילנקה 

 צרפת 

 קובה 

 קפריסין 

 קריביים 

 תאילנד 


Rdb.co.il - ירח דבש מטורף       איך לבחור יעד לירח דבש       תוכנית שותפים של מלונות

דרימי © 2009 Dreamy.co.il    צור קשר    myflights.co.il